Reference

¨

Spokojený klient je našim cílem

Spokojenost klienta pro nás není jen úspěšná kampaň nebo projekt, ale i přátelská atmosféra v rámci vztahů s každým naším klientem. Abychom dělali naši práci dobře, musíme mít vždy dostatek informací. Potřebujeme se vžít do role potencionálního klienta a díky tomu vymyslet celou strategii co nejlépe. S námi jste na správné cestě za úspěchem!

Úspěch
Strategie

Vývoj softwaru na míru,
online marketing.

Reklamní kampaně, konzultace, poradenství.

Vývoj softwaru na míru.

Online marketing, správa webových stránek.

Reklamní kampaně,
konzultace, poradenství.

Vývoj portálového řešení.

Vývoj e-shopu, reklamní kampaně.

Vývoj aplikace.

Vývoj softwaru
na míru.

Hodnocení našich klientů

foto-reference-24SAFE

Tak jako většina našich klientů, kteří do 24SAFE přichází na doporučení jsme i my oslovili Effective online díky jejich referencím.

7 let spolupráce dokazuje, že to byla dobrá volba. Zajišťují nám kompletní online marketing, kreativitu a správu

Ing. Petr Thomson
ředitel 24SAFE

foto-reference-Gymuno2

Vážená paní ředitelko,

dovolte mně, abych jménem naší společnosti GYMUNO s r.o. - Centrum lékařské specializované péče poděkoval za profesionální přístup vytvoření a zprovoznění našich webových stránek – www.gymuno.cz. Návrh, konzultace a konečné navržení  verze bylo provedeno s velkou pečlivostí a citem pro potřeby našeho lékařského  centra. Celý projekt byl navržen Vašimi specialisty pod vedením Andrey Motlíkové, která vedla vše s naprostou profesionalitou, pečlivou konzultací na každém detailu webových stránek tak, aby stránky byly a jsou perfektním průvodcem jednotlivými lékařskými specializacemi a pacienti měli jednoduchý přístup ke svým lékařům-specialistům. Vždy jsme se při společných schůzkách setkávali s velkou empatií a pochopením pro naše potřeby a co bylo velkým přínosem byl kontakt a konzultace 24hodin!

Myslím si, že v budoucnosti potřeby řešit jakékoliv problémy této problematiky se budeme vždy obracet na Vaší společnost EFFECTIVE ONLINE GROUP a plně doporučujeme každé společnosti, která požaduje profesionalitu, přátelský přístup a kvalitu zvolit Vaší společnost .

MUDR. Jan Chlebeček
vedoucí lékař

Naši významní klienti

Zjednodušením procesů zvýšíte zisky